Все про поліцеальні школи в Польщі. | Робота у Польщі

Все про поліцеальні школи в Польщі.

Все більше і більше іноземців, які приїжджають до Польщі, хочуть не тільки працювати тут, але і продовжити навчання або отримати нову професію. Поліцеальні школи в даному контексті виступають досить привабливою пропозицією. Адже багато хто з них пропонують безкоштовне навчання, а для надходження в поліцеальну  школу не потрібно здавати вступні іспити.

 

Поліцеальна школа – спеціалізована освітня установа з різною профільною спрямованістю. Зарахування в неї дає можливість українським студентам отримати законне право працевлаштування, щоб довше легально затриматися в РП. Пройти повний курс можна у Варшаві, Любліні, Кракові, Вроцлаві, Познані та інших великих польських містах. По закінченні учень отримає диплом, дійсний на всій території ЄС, і затребувану сучасну професію.

«Szkoła policealna» обіцяє й інші переваги, які будуть розглянуті нижче. З даної статті ви дізнаєтеся детальну інформацію про поліцеальні школи, нюанси вступу і перспективи після закінчення.

Абітурієнтом Szkoła policealna може стати будь-який повнолітній громадянин із середньою освітою.

Вчитися можна платно і навіть безкоштовно залежно від школи та регіону. Але повністю безоплатно здобути освіту навряд чи вдасться: зі студента мають право вимагати страховку, «вступний збір», гарантійні внески або відразу оплатити пакет «послуг».

Але в поліцеальних школах зазвичай немає вступних іспитів. Набір груп проходить взимку і влітку, а заняття стартують з початку вересня або з березня.

Вступати можна на очне, вечірнє, заочне відділення. Останнім ідеально для тих, хто зібрався одночасно підробляти. Графік відвідування для заочників приблизно такий: щотижневі заняття по вихідним або раз у 14 днів. Після кожного семестру учні здають іспити. Навчання триває 1-2 роки.

Плюси Szkoła policealna наступні:

–  законне тривале перебування в РП;
–  отримання профільної освіти і конкурентоспроможної професії;
–  шанс працевлаштуватися офіційно вже на етапі навчання;
–  легкий вступ;
–  немає верхніх вікових меж (навчання від 18-ти);
–  відкриті кордони в межах ЄС;
–  диплом, дійсний в ЄС.

 

Плюси для студентів які працюють:

–  після вступу до школи,кандидат отримує автоматично до своєї зарплати 2,00 zl за відпрацьовані години;

–  житло надається БЕЗКОШТОВНО.

 

Вступ до Szkoła policealna дає можливість багатьом громадянам України з профільною середньою освітою, але марним в Європі дипломом, отримати на підставі української «корочки» польський документ, що визнається в ЄС.

 

Обов’язкові документи:

–  Атестат про закінчення середньої освіти;
–  Додаток до атестату ( можуть бути копії).