fbpx

Допомога в оформленні ДТП

«ДМС при ДТП» – комплексний страховий продукт, який передбачає медичне страхування та страхування здоров’я на випадок хвороби Страхувальника/Застрахованої особи, що потрапила у ДТП.

Хто може бути застрахованим?

1. Страхувальник фізична особа, при цьому Застраховані особи:

  • Страхувальник, в тому числі, у випадках, коли займає місце водія в будь-якому ТЗ, яким він керує на законних підставах; пасажира в будь-якому ТЗ, чи є пішоходом.
  • Особи, що перебувають в якості пасажирів в ТЗ, яким Страхувальник керує на законних підставах.

Кількість Застрахованих осіб дорівнює кількості посадкових місць в будь-якому ТЗ, яким Страхувальник керує на законних підставах, в т.ч. місце водія. Пасажири є застрахованими з моменту початку ними посадки в ТЗ, яким Страхувальник керує на законних підставах, до моменту закінчення висадки з нього.

2. Якщо Страхувальник – юридична особа, Застраховані особи:

  • водії будь-яких ТЗ, якими вони керують на законних підставах, згідно списку наданого Страхувальником, в тому числі у випадках, коли виступають пасажирами в будь-якому ТЗ чи пішоходами.
  • пасажири, що знаходяться в ТЗ, який належить Страхувальнику на законних підставах, та яким керує водій на законних підставах зі Списку, наданного Страхувальником при укладанні Договору.

Страхувальник укладає Договір на користь фізичних осіб Водіїв згідно списку.

Страхові випадки:

  • Звернення Страхувальника/Застрахованої особи до медичного закладу за невідкладною допомогою у зв’язку з розладом здоров`я, що стався внаслідок ДТП.
  • Перебування на стаціонарному лікуванні в умовах цілодобового стаціонару при невідкладній допомозі у зв’язку з розладом здоров`я, що стався внаслідок ДТП.