BIG JOBS Найти работу

Официальное трудоустройство в Польше и странах ЕС
Смотрите популярные категории

Производство

( 22 Вакансий )

Разнорабочие

( 18 Вакансий )

Логистика - склады

( 13 Вакансий )

Рабочие специалисты

( 3 Вакансий )
последние вакансии
Горячие вакансии

Советы и новости о работе

Советы, новости, статьи и другая интересная информация по устройству на работу.

Трудоустроено

550

работников успешно работают

У нас есть

40

вакансий

гарантий

100%

что Вы найдете работу

Отзывы наших клиентов

Читайте наши любимые отзывы о нашей платформе с вакансиями от наших клиентов.
Вирішили з чоловіком пойіхати на роботу в Польщу. Самостійні пошуки ні до чого не привели, підвело знання мови. Знайшли фірму “Big jobs” з працевлаштуванням та оформленням всіх потрібних документів. Нам запропонували декілька ваканцій, з яких ми обрали одну. Через деякий час повний пакет документів для мене і чоловіка був готовий. Ще дуже великий плюс того, що вас за домовленістю везуть з точки А в точку В. Вас не викидають десь в полі вночі, чи в якомусь іншому місті (такі перевізники також бувають).

Робота нормальна, як говорили, розказували так все і є. Житлові умови надали хороші. Все є, від електрочайника до пральнойі машинки.
На фірмі “Big jobs” працівники відповідально відносяться до своєї роботи. Дякуюмо!!!!!

В певний момент прийшла думка їхати на роботу до Польщі, вперше. Не знала з чого починати, до кого звертатись, куди їхати і взагалі не мала ніякого уявлення про роботу в Польщі. Знайомі порекомендували агенцію Big Jobs. В результаті залишилась задоволена, так як менеджери знають свою роботу.

Агенція надає весь спектр послуг від виготовлення документів, підбору вакансії і безпосередньо відвозять до місця проживання. З цими людьми можемо забути про автобуси і важкі валізи в руках. По приїзду мене координували, цікавились чи мене влаштовують умови. Писати можна багато але впевнена, що в разі чого звертатимусь лише в Big Jobs i рекомендуватиму усім!!!

Неодноразово звертаюсь до BigJobs і є задоволена роботою фірми у підборі вакансії.

Вміють працювати і знають свою справу.

І справді молодці!!!Раджу скористатись послугами фірми:) Порядні,відповідальні і чуйні люди:)Успіхів Вам і процвітання!!!
Алекс Фурсик
Yuliia Marchuk
Марія Бучик
Світлана Мирчук