fbpx

Іноземці шукають у Польщі постійну роботу

     Якби не бюрократичні перепони та складнощі, українців працевлаштованих на тривалий період, було би над Віслою значно більше.

Дедалі більше іноземців шукають у Польщі постійну роботу. Це підтверджують дані за І півріччя поточного року, коли видано рекордну кількість (217,3 тис.) дозволів на працевлаштування іноземців, — пише видання «Rzeczpospolita».

Найбільше, три чверті дозволів, отримали українці. Це доказ того, що Польща надалі залишається для них привабливим місцем заробітків, – вказують експерти. Представник одного з агентств працевлаштування Томаш Дудек наголошує, що українці хочуть приїжджати до Польщі на довший період.

Своєю чергою президент компанії «Personal Service» Кшиштоф Інглот додає, що дедалі чіткішим стає поділ працівників з України. За його словами, перша група – це сезонні іммігранти, які за короткий період намагаються заробити якомога більше. Друга група – це ті, хто втратив віру в поліпшення ситуації в Україні, тому вибирають Польщу як напрямок довгострокового перебування.

Експерти підкреслюють, що якби не бюрократичні перепони та складнощі, українців, працевлаштованих на тривалий період, було би над Віслою значно більше.