Нові правила пасажирських перевезень в Україні

Трішки з запізненням, але публікуємо важливу інформацію від 21.10‼️

Від 21 жовтня в Україні набрали чинності нові правила проїзду в транспорті міжміського та міжобласного сполучення.

Тепер, окрім квитка, пасажиру потрібно мати COVID-сертифікат, або ПЛР-тест, або довідку про антитіла. Для кожної карантинної зони визначено необхідний перелік документів, які повинні мати і водії, і пасажири задля поїздок між регіонами України.

Які документи потрібні в залежності від зони карантину?

🩸Для пересування в межах регіонів з “жовтим” рівнем епіднебезпеки від 21 жовтня необхідний або документ про отримання принаймні однієї дози вакцини проти COVID-19 або негативний результат ПЛР-тесту або експрестесту на COVID-19, який чинний 72 години.

У разі прямування в регіон з “червоним” рівнем епіднебезпеки необхідний один із документів:

🩸Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, який чинний 72 години.

Як подорожувати “Укрзалізницею” від 21 жовтня?
🩸За новими правилами, для подорожі “Укрзалізницею” між областями пасажири повинні мати або COVID-сертифікат або ПЛР чи експрестест, зроблений за 72 години.

Так, провідники потягів перед посадкою перевіряють: квиток, паспорт і відповідний “ковідний” документ. COVID-сертифікат можна буде показати в “Дії” і у паперовому форматі. У потягах “Інтерсіті” перевірка також буде здійснюватися під час посадки.

У разі відсутності будь-якого з трьох вищезазначених документів провідник або стюард мають право не допустити пасажира до поїздки. Обмеження не поширюються на дітей. Також перевірок не буде у приміських потягах.

Кого нові правила не стосуватимуться‼️
Нові обмеження НЕ стосуються неповнолітніх. Для дітей віком від 12 років діє й надалі обов’язкове дотримання маскового режиму.
Не поширюється обмеження також і на громадський транспорт у містах та перевезення всередині однієї області.

Просимо наших клієнтів враховувати такі умови в країні перед поїздкою до Польщі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *