fbpx

Блог

Знову на карантин після повернення з Польщі з 04.08

Зовсім нещодавно на сайті МОЗ України було опубліковано нову постанову про те, що українці після повернення на батьківщину з-за кордону повинні будуть встановлювати додаток “Дій вдома” й відбувати карантин або ж виконати не пізніше за 72 години до перетину кордону тест на COVID й отримати звільнення від карантину у випадку негативного результату. Такий експрес-тест можна також зробити безпосередньо на кордоні, якщо є така можливість.

Увага‼️ Затверджені зміни почнуть діяти з 4 серпня. Громадяни України, які виїхали за кордон до цього часу, повертаються в Україну безперешкодно.

Водночас без карантину й тесту перетинати кордон зможуть громадяни України, які пройшли повний курс щеплення проти коронавірусу й мають підтверджувальну довідку про це, а також особи, які отримали перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19.

Що стосується іноземців, які їхатимуть в Україну, то для уникнення карантину їм обов’язково потрібно мати негативний результат тестування на COVID-19 (ПЛР або антигенний) або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. А ще – страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *