Інструкція прибуття в Польщу з України від BIGJOBS

⠀Який порядок прибуття в Польщу з України на сьогоднішній день?

Спілкуючись з нашими клієнтами, ми зрозуміли, що досі є багато необізнаних людей стосовно усієї процедури перетину кордону, про тести, про обсервацію та інші деталі.
Отже, просимо уважно ознайомитись з порядком прибуття в Польщу з України. І якщо все ж таки залишаються незрозумілі моменти, уточнюйте інформацію у своїх менеджерів.
Адже краще за все бути підготовленими тут, в Україні, аніж їхати до Польщі і по приїзду вночі (або ж під ранок) намагатись вирішувати проблеми.

1. Ми надаємо кожному кандидату адресу під карантин.
При перетині кордону, Ви надаєте працівнику прикордонної служби дану адресу і завантажуєте додаток “Kwarantanna domowa”.

2. Важливо, щоб ви розрахували час свого прибуття і приїхали до місця призначення вранці, або в першій половині дня.

3. По прибуттю до місця призначення, ви залишаєте речі і йдете здавати тест на Covid-19 в клініці, адресу якої ми також вам НАДАЄМО !!

Вартість тестування в межах 100-150 PLN, оплачуєте САМОСТІЙНО!
При здачі тесту Ви повинні вказати тип тесту – Test antygenowy, а також попросити працівників внести вас у базу. Польською мовою: “Proszę o wpisanie wyniku do systemu EWP”.

4. Після здачі тесту, ви повертаєтесь на мешкання. Ваші результати тесту заносяться в базу даних, і відображатимуться у додатку “Kwarantanna domowa”.

5. Якщо ви встигаєте здати тест в першій половині дня свого прибуття в Польщу, то результат отримаєте вже на наступний день.

6. Якщо у вас негативний результат, ви звільняєтесь від проходження обсервації і виходите на роботу ближчим часом, узгодженим з координатором.

7. Якщо позитивний, ви будете проходити 10-ти денну обсервацію.

Перед виїздом запевніться, що ви нічого не пропустили. Сподіваємось на ваше розуміння та відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.