Які переваги та недоліки сезонної візи (D05B)?

Оскільки період сезонної роботи в самому розпалі відповідно багато заробітчан зараз відкривають сезонні візи (D05b).
Ми вирішили зібрати головні переваги та недоліки такого виду документу як сезонне запрошення (zaswiadczenie) в одній статті. Отже, головні переваги сезонної візи:

– забирає візовий коридор – тобто після піврічного перебування на роботі у Польщі не потрібно чекати 6 місяців вдома, аби знову поїхати на роботу за кордон.

– швидкий термін оформлення документів – якщо ж ви відпрацювали свої 180 днів, то у вас є варіант відкриття воєводської візи, однак на це ви витратите мінімум 2 місяці, що не завжди всім підходить. Сезонне запрошення можна оформити за 2-3 тижні.

– перебиває коридор після безвіза.

На які ж роботи можна поїхати маючи сезонне запрошення?
Це однозначно робота в сільському господарстві (збір полуниці, яблук і т.д.), робота в готелях, туризм та багато іншого, що пов’язано із сезоном.
Очевидно, що віза на сезонні роботи в Польщі не підходить для офіційної роботи на заводах та складах. Таку умову можна автоматично віднести до недоліків даного типу візи.


Щодо інших мінусів візи на 9 місяців до Польщі, можна виділити такі:

– легально за сезонною візою можна працювати тільки на сезонних роботах, або на будь-яких інших роботах НЕ ОФІЦІЙНО або пів року, якщо роботодавець може Вам виписати освядчення.

– увага! така віза відкривається тільки до кінця поточного року, тобто якщо відкривати візу з січня по березень, буде віза на повний термін (9 місяців). А наприклад якщо відкривати візу з вересня, буде тільки по грудень на 4 місяці. На наступні 9 місяців документи можна подавати вже в жовтні.

Якщо Вам необхідні документи для відкриття сезонної візи і Ви обізнані про всі її переваги та недоліки, тоді Ви можете звернутись до нас за допомогою!
Для відкриття візи на 9 місяців ми готуємо повний пакет документів.

Завітайте до нашого офісу:
м. Луцьк, вул. Винниченка, 65, каб. 23,24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.