Вакцинація українців на кордоні з Польщею

Зовсім нещодавно з’явилась інформація про те, що з 8 червня на польсько-українському кордоні будуть працювати мобільні пункти щеплень проти коронавірусу. Там вакцинуватимуть громадян України, які легально в’їжджають до Польщі на роботу чи навчання і можуть підтвердити це відповідними документами.

Мобільні пункти щеплень організує Жешувський медичний центр Medyk, а розташовуватимуться вони там, де зараз виконують швидкі антигенні тести на коронавірус тим, хто їде до Польщі.
На сьогодні є 4 таких пункти:

1) при виїзді з Медики в напрямку Перемишля – ul. Lwowska 40;
2) на автостраді А4 в місцевості Замєхов у місці обслуговування пасажирів, які перетинають пункт пропуску в Корчовій;
3) неподалік пункту пропуску в Дорогуську (Дорогуськ-Бердище 66/14B);
4) пункт пропуску в Гребенному.

Готується також пункт в Будомєжі, його запуск відбудеться впродовж двох тижнів.

Громадянам України та іншим іноземцям, які навчаються або працюють у Польщі, щеплення робитимуть безкоштовно при наявності відповідних підтверджуючих документів. Однак перед прийомом вакцини обов’язково потрібно буде зробити антигенний тест на коронавірус. Він буде платним – 130 зл.

Результат тесту буде орієнтовно за 15 хвилин. За цей час потрібно заповнити документи, необхідні перед вакцинацією. Безпосередньо після щеплення (у випадку негативного тесту) потрібно буде зачекати на місці під наглядом медперсоналу ще 15 хв, і тільки потім можна буде їхати далі.

Наголосимо, що платні тести НЕ є обов’язковими при в’їзді на територію Польщі, проте вони звільняють від обов’язкового 10-денного карантину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.