Як можна здійснити оплату сервісного збору для реєстрації до ППВА?

На сьогоднішній день це можна зробити трьома способами:

1. Онлайн оплата на офіційному веб-сайті КредоБанку:  kredobank.com.ua. Таку оплату можуть здійснити як клієнти банку, так і інші особи, які не являються клієнтами даного банку. На веб-сторінці «Оформлення заявки на оплату сервісного збору Візового Центру» потрібно натиснути на кнопку «Оплатити онлайн».

2  Онлайн оплата через мобільний додаток ПриватБанку у додатку «Приват24». Здійснити оплату можуть лише клієнти ПриватБанку та лише індивідуальну оплату особисто для себе (виключення становить оплата одним з батьків за неповнолітню дитину. Якщо Ви плануєте подавати документи одночасно разом з чоловіком/дружиною та/або з неповнолітніми дітьми (в один день в одному ППВА) і бажаєте здійснити групову (сімейну) оплату (не більше 5 осіб), тоді Вам потрібно звернутись до відділення ПриватБанку і здійснити оплату в касі банку, так як у «Приват24» опція здійснення групової оплати відсутня.

У додатку «Приват24» у Вашому особистому аккаунті у розділі «Платежі» в полі «Новий платіж» потрібно вказати «VFS» і натиснути кнопку «Пошук». Важливо! Здійснити оплату онлайн можуть лише клієнти ПриватБанку і якщо під час подачі документів у ППВА, перевіряючи банківську квитанцію, працівником ППВА буде виявлено, що прізвище та ім’я платника відрізняється від даних особи, яка подає документи на візу – документи не будуть прийняті і доведеться знову здійснювати оплату сервісного збору та повторно реєструватися.

3. Оплата безпосередньо у відділенні КредоБанку, Ідея Банку або ПриватБанку на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорту. У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти. Під час здійснення оплати у відділенні банку необхідно:

  • Вказати актуальний номер Вашого особистого телефону.
  • Обрати ППВА – відповідно до Консульського округу згідно з Вашою реєстрацією місця проживання (пропискою).
  • Після здійснення оплати Ви отримаєте квитанцію з унікальним кодом PTN для реєстрації.

ВАЖЛИВО, щоб наданий Вами номер телефону був правильним, доступним та належав Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, або номер телефону, що Вам не належить, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.