Що таке UDT і як його отримати?

Оператор вилкового навантажувача – це досить популярна група працівників у Польщі, яким відкриваються нові можливості у професійній діяльності. Після проходження курсу і здачі іспиту видається посвідчення водія вантажної техніки – UDT, яке відкриває перед вами перспективу роботи на різноманітних логістичних складах та виробництвах.

Чому робота водія вилкового навантажувача в даний час користується такою популярністю в Польщі і Європейському Союзі? Це все через постійний розвиток торгівлі. Імпорт та експорт, поява нових торгових центрів, велике обслуговування складських приміщень – в кожній з цих областей для транспортування необхідні оператори навантажувача і карщики. Багато роботодавців в Польщі готові забезпечити працівників необхідним навчанням для отримання навичок експлуатації автонавантажувачів. Курс для операторів вилкового навантажувача також є елементом підвищення кваліфікації співробітників складу, оскільки тих, хто має таку кваліфікацію, безумовно, більш охоче приймають на роботу.

Коли непотрібний курс навчання і права на навантажувачі?

Існує кілька ситуацій, коли курс навантажувачів і здача іспиту не потрібні в роботі операторів вантажних автомобілів. Перша з цих ситуацій – можливість навчання за рахунок компанії. У цьому випадку курс вилкового навантажувача оплачується роботодавцем, який може видавати дозвіл на експлуатацію навантажувачів під час роботи на своєму заводі. Що важливо – звичайно, такі дозволи, видані на робочому місці, не будуть визнані іншим роботодавцем і втрачають свою силу в результаті зміни роботи.

Другий випадок, коли немає необхідності отримувати дозвіл на навантажувачі – це робота, в якій потрібні тільки ручні візки для піддонів, так звані «wózki paletowe». Обробка цих навантажувачів настільки проста і нескладна, що для забезпечення безпеки, достатньо просто короткої інструкції, проведеної роботодавцем.

Скільки часу діє посвідчення водія навантажувачів?

Іспит, а також курси операторів навантажувачів, що проводяться в навчальних центрах, є підставою для видачі свідоцтва та прав на водіння навантажувача, які є довічними за часом.

Середня зарплата оператора вилкового навантажувача з дозволом UDT становить від 3400 до 4200 злотих нетто. Є також випадки, коли це менша або набагато більша сума. Середня вартість навчання у деяких з наших роботодавців коливається в межах 400-600 зл. Оператор вилкового навантажувача на сьогодні займає лідерські позиції в списку затребуваних професій в Польщі! Робота на вилковому навантажувачі неважка (багато легше від фізичної роботи на складі), цікава і підходить як чоловікам, так і жінкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.