fbpx

Блог

Список документів для подачі на візу через Нову Пошту

Які документи необхідні для подачі документів на польську робочу візу через  Нову пошту?

Ймовірно уже всі знають, що VFS спільно з Посольством Республіки Польща  організував спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення», що дозволяє зручно подати заяву на візу за посередництвом поштового сервісу.

Отже, у спрощеному вигляді нижче описуємо усі необхідні документи:

  • Візовий формуляр – до ППВА фізично надсилається ОРИГІНАЛ підписаної клієнтом повністю заповненої візової анкети.
  • Одна кольорова фотографія –  повинна бути приклеєна на візову анкету в спеціально відведеному для фото місці. Фото повинно бути актуальне (не старіше 6 місяців), кольорове, надруковане на звичайному фотопапері. Розмір –  3,5 х 4,5.
  • Закордонний паспорт – до ППВА фізично надсилаються ОРИГІНАЛ та копії закордонного паспорта. Копії – першої сторінки паспорта, попередніх шенгенських віз, виданих протягом останніх 3 років, останньої національної візи та копії всіх сторінок зі штампами в’їзду / виїзду для цих віз.
  • Внутрішній паспорт / ID картка разом з витягом про реєстрацію місця проживання – до ППВА фізично надсилаються КОПІЇ усіх сторінок внутрішнього паспорта або ID картки разом з витягом з державного демографічного реєстру.
  • Поліс медичного страхування та квитанція про його оплату – до ППВА фізично надсилаються КОПІЇ полісу медичного страхування та квитанції про оплату за поліс.
  • Запрошення на роботу, як підтвердження мети поїздки – до ППВА фізично надсилається ОРИГІНАЛ та копія запрошення на роботу.
  • Квитанція про передоплату сервісного збору за послуги ППВА – надсилається ОРИГІНАЛ квитанції.
  • Заява про відсутність / наявність додаткового закордонного паспорта – до ППВА фізично надсилається ОРИГІНАЛ заяви.
  • Акт наданих послуг. Усі клієнти повинні надати підписаний Акт про надання послуг.

*заяву та акт можна завантажити на сайті vfsglobal.com

Щоб зібрати повний пакет документів, нічого не забути і не помилитись – можете звернутись до нас за допомогою. Завітайте до нашого офісу: м. Луцьк, вул. Винниченка, 65, 2 поверх, кабінет 23.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *