Причини відмови у видачі польської візи

Отримати відмову у видачі польської національної візи може кожен, хто на думку польського консульства, становить «загрозу громадському порядку, внутрішній безпеці чи громадському здоров’ю» країн Шенгенського договору. Якщо ж ви після подачі документів отримали у паспорті червоний штамп з незрозумілими символами, вам слід знати чому так могло статись.

Основні причини відмови в національній візі в Польщу:

Перевищений ліміт на фірмі – якщо, наприклад, фірма вказує, що у себе в штаті вона може працевлаштувати 50 осіб, а за фактом запрошує на роботу 200 чоловік, це може бути причиною відмови.

Заявник раніше працював по Польській візі не в Польщі – якщо у Вас була відкрита Польська віза, а Ви працювали не в Польщі – це буде видно по сплаті податків за Вас роботодавцем.

Страховий поліс не відповідає вимогам – пам’ятайте, що при покупці страхового полісу він повинен відповідати всім вимогам. Розглянемо детальніше усі пункти відмови:

1 — Ваші персональні дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких небажано на території Польщі. Можливо у Вас були вже якісь проблеми, можливо не сплачені штрафи, і т.д.

2 — Ваші персональні дані були внесені в базу SIS, з метою заборони у в’їзді. Це означає, що раніше Ви порушили закони ЄС, через які Вас внесли в базу СІС.

3 — Ви не надали підтвердження про наявність достатнього фінансового забезпечення. Можуть отримати тільки ті, хто подається на короткострокову туристичну візу, але оскільки вже є безвіз, майже ніхто не отримує відмову з цього пункту.

4 — Ви не надали підтвердження про наявність чинного медичного страхування. Причина відмови говорить сама за себе, проблеми в страховці, вона не відповідає вимогам.

5 — Рішення про відмову обумовлено міркуванням оборони, державної безпеки та громадського порядку. Відмова по цьому пункту говорить про те, що консул підозрює Вас в порушенні громадського порядку.

6 — Ваш проїзний документ не відповідає вимогам в ст. 77 абз 5 Закон про іноземців.

7 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиві персональні дані / підроблену інформація або долучили документ який містить таку інформацію. Відмова по 7 пункту, в основному, означає, що до анкети був доданий документ, найчастіше це запрошення — підроблене.

8 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали правдиву інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий документ. Пункт 8 однаковий в 7 пунктом, підробка документів.

9 — Ви не довели мети або умов запланованого перебування. Це один з найпоширеніших пунктів у відмові. Так як це, простіше кажучи, відмова без причини. У цьому пункті говориться, що консул не побачив мету візиту або йому не достатньо документів спрямованих від заявника. В основному, такі відмови ставлять через статистику, так як всі підряд не можуть отримувати візи, повинні бути відмови.

10 — Існують обгрунтовані сумніви з Вашого наміру покинути територію Польщі перед закінченням терміну візи. Відмова по 10 пункту, в основному, означає, що у Вас раніше були випадки, коли Ви не виїжджали вчасно.

11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від задекларованої. Простіше кажучи, 11 пункт — це відмова через те, що у Вас була раніше Польська віза, по якій Ви не працювали в Польщі. Консул може це перевірити таким чином: немає сплати податків, роботодавець який видавав запрошення вказав що Ви до нього на роботу не приїхали, а інший роботодавець не оформив Вас на роботу.

⠀При відмові в робочій візі в Польщу є два варіанти розвитку подій: подати на апеляцію і повторно подати на робочу візу.

Основний варіант — це апеляція. Якщо Ви отримали відмову без причини, або, наприклад, з причини страховки, рекомендуємо подавати на апеляцію. Це безкоштовно, реєструватися не потрібно, необхідно прийти в консульство, в порядку живої черги і подати документи. Апеляцію можна подавати протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки.

Для подачі на апеляцію необхідно з собою мати виправлені документи, в залежності від причини відмови. Якщо відмова через страховку, необхідно придбати нову страховку і принести в консульство. Якщо відмова без причини (немає підстав для відкриття візи), можете з собою принести лист підтвердження від роботодавця. Де роботодавець у вільній формі, на ім’я консула пише заяву, де просить його переглянути рішення в позитивну сторону. Заява в довільній формі польською мовою,  з печаткою і підписом директора фірми. Крім документів, які Ви будете додавати до заяви, необхідно написати заяву на ім’я консула у вільній формі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.