Національний локдаун у польщі з 20.03.2021

Ну що ж, знову невтішні новини. Локдаун запроваджуть по всій Польщі, починаючи з суботи 20.03.2021. Як планується, обмеження будуть діяти до 9 квітня.

З 20 березня у Польщі не працюватимуть: готелі; кінотеатри, театри, концертні зали, опери, музеї та художні галереї; гірськолижні траси; торгові центри (водночас працюватимуть продуктові магазини, аптеки, магазини преси, книжкові магазини, зоомагазини та магазини побутових товарів). Також не працюватимуть тренажерні зали та басейни. Ресторани та бари зможуть продавати їжу тільки з собою. Усі заклади освіти переведуть на віддалену форму навчання.

Водночас церкви повністю не закриватимуть. У них діятимуть обмеження не більше однієї людини на 15 квадратних метрів.

Міністр охорони здоров’я країни Адам Недзельський наголосив, що нині у Польщі причиною 52% випадків коронавірусної хвороби є саме «британський» штам вірусу. Зазначимо, вчені з’ясували, що він не тільки швидше поширюється, але і є більш летальним.

Недзєльський не виключив, що, якщо ситуація погіршиться, обмеження будуть посилені до Великодня. Він закликав роботодавців по можливості перейти на віддалену роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.