fbpx

Автоцивілка

ОСЦПВ (Автоцивілка) –
вид обов’язкового
страхування для водіїв.

  • Вартість поліса, покриття і ліміт відповідальності регулюється законодавством
  • Поліс діє виключно на території України
  • Наявність полісу ОСЦПВ гарантує відшкодування збитків, заподіяних майну, життю та здоров’ю третіх осіб (пасажирам та водієві іншого транспортного засобу, пішоходам, пасажирам забезпеченого транспортного засобу)

1

Зробіть якісне фото

техпаспорта та

водійського посвідчення

2

Зробіть якісне фото техпаспорта

та водійського посвідчення

Зробіть копії паспорта та ідентифікаційного коду

3

Вкажіть своє ім’я, номер

телефону та e-mail

4

Отримайте готовий поліс на свою

e-mail адресу або ж на зручний

для вас месенджер

Зелена карта

Міжнародний договір страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів.

  • Поліс забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та/або майну потерпілих внаслідок ДТП на території 40 країн – членів міжнародної системи автострахування «Зелена картка»                                                        

  • «Зелену картку» можливо придбати у офісі страхової компанії, яка є повним членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) і у якої є відповідна ліцензія Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.                                 

  • Вартість поліса залежить від категорії транспортного засобу, терміну дії договору та від території держави, куди в и поїдете.

Міжнародний договір «Зелена картка» може укладатися на строк 15 днів, 1 місяць, 2 місяці, 3 місяці, 4 місяці, 5 місяців, 6 місяців, 7 місяців, 8 місяців, 9 місяців, 10 місяців, 11 місяців або один рік.

Останнє оновлення розмірів єдиних страхових платежів за договорами міжнародного обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, з дією на території країн – членів міжнародної сист.еми автомобільного страхування “Зелена картка” було здійснено 16.03.2021

Каско

Страхування транспортного засобу (ТЗ) від ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля.

  • Об’єктами страхування каско є засоби наземного транспорту — вантажні, легкові, спеціальні автомобілі, мотоцикли, причепи та деякі інші транспортні засоби.

  • Страхування здійснюється за тарифами, складеними з урахуванням типу транспортного засобу, його віку, вартості, характеру використання, стану зберігання. У цьому виді страхування беруться також до уваги стаж водія, випадки участі в ДТП, тривалість здійснення страхування та деякі інші чинники.

  • Головними ризиками є пошкодження, знищення, викрадення транспортного засобу, збиток, зумовлений здебільшого пошкодженням або конструктивним знищенням корпусу та механізмів транспортного засобу (автомобілів, суден, літаків, залізничних вагонів), і не містить у собі страхування пасажирів, перевезеного майна, екіпажу та відповідальності перед третіми особами.

Страхування майна

Вид страхування, об’єктом якого є майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов’язані з володінням, користуванням і розпоряджанням майном, зазначеним у договорі страхування.

Рухоме майно

речі, які можна вільно переміщувати у просторі. До рухомого майна належить майно, яке не є нерухомим майном, призначене для використання під час здійснення господарської (підприємницької) діяльності та/або для задоволення соціально-культурних (побутових) потреб та/або для особистого використання

Інженерне обладнання

зовнішні інженерні комунікації та обладнання, включаючи системи очищення води, насосне устаткування, підземне устаткування, а також внутрішнє інженерне обладнання та комунікації будівель та споруд, включаючи системи та обладнання електро-, газо-, водопостачання, опалення, каналізації, системи пожежогасіння та сигналізації, санітарно-технічне обладнання тощо

Оздоблення

зовнішнє оздоблення та обладнання будівель та споруд, включаючи: оздоблення та стаціонарне обладнання будинків, жалюзі, ґрати тощо, а також внутрішнє оздоблення і стаціонарне обладнання приміщень, включаючи внутрішні столярні вироби, постійне покриття підлоги, стін та стель, в тому числі підвісні стелі, плінтуси, паркет, ламінат, ковролін, лінолеум; каміни, печі тощо.

Цілісний майновий комплекс

об’єкт, сукупність активів якого забезпечує провадження окремої господарської діяльності на постійній і регулярній основі. Включає себе майно, що використовуються для виробничої діяльності, а саме: земельна ділянка, будівлі та споруди, обладнання та інвентар.

Товарно-матеріальні цінності

сировина, матеріали та напівфабрикати, необхідні для діяльності, виробництва кінцевої продукції, готова продукція, товари на складі, у торговому залі, на відкритих площах тощо.

Земельна ділянка

ділянка, що знаходяться на території України та використовується за прямим призначенням

Конструктивні елементи

конструктивні елементи приміщень, будівель та споруд (фундамент, стіни, підлога, перекриття, покрівля тощо).